Maqina e Shpines dhe Butterfly

Shitet nga: Kadri 20 Dhj 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten Maqinat njera e gjoksit kurse tjetra e shpines si dhe mbajtsa e peshave me vrim olimpike ,
Si dhe pesha të vogla 1-3 kg

Paisjet jon të vitit 2014 për më shum kontakto në 049706131 ose 044310595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim