Shiten Pesha per fitnes dhe 2 maqina profesionale

Shitet nga: Valdrin 11 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten rreth 800 KG PESHA olimpike per fitness te hekurta qmimi per kg 2 euro
si dhe disa shufra me vrim te vogel qmimi per cop 20 euro

dhe 2 maqina profesionale per me shum info 049706131 / 044310595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim