Shufrat Per Fitness si Dhe Pesha Olimpike

Shitet nga: Vakdrin 11 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten rreth 5 shufra dhe rreth 800KG pesha olimpike te hekurit qmimi per shufra 20 euro copa dhe per pesha 2 euro / kg

si dhe 2 maqina professional modeli viti 2014

per ma shum 049267992 ose 044310595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim