Të gjitha veglat e Fitnessit

Shitet nga: Skender 16 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
SHITEN VEGLAT E FITNESSIT DHE BODY BUILDINGUT KOMPLET dhe me paisjet tjera percjellse ME QMIM SHUMMM TE VOLITSHEM 044-492 703 dhe 049-492 703
Po ashtu bëjm ndrrim me vetur ose diqka që na konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim