TOTAL GYM 1000

Shitet nga: Muhamet 27 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet urgjent , pajisje e cila sherben per formesimin e muskujve te barkut dhe te kraheve,atraktive dhe e pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim