Vegla te fitnesit komplet klubi

Shitet nga: skenda 09 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten veglat e fitnessit komplet klubi siq ka qen me te gjitha veglat dhe paisjet percjellse per me hap nje klub fitnessi me nje qmim shum te volitshem per informata tjera na thirrni ne telefonat 044 - 492 703 dhe 049 492 703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim