shiten

Shitet nga: giza mitrovic 27 Tet 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten mbrojtset dorza te boksit tega fitnessi dhe stupc besbolli . Thirrni qit numer 049712670 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim