Dyrbi

Shitet nga: Nazmi 11 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes dyrbi per pushk ,karabin 6-24x50 Mil Dot Rifle Fushëveprimi me rritet 11-16 mm e re ne paketim per informa per ma shum shkrun ne email ju faliminderit per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim