Pajisje per peshkim

Shitet nga: Liridon 02 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Udicë nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim