Shitet kaq lir vetem sot...Durbi per me pa naten!

Shitet nga: adi 14 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes durbin per me pa naten esht shum e mir.. um ka ardh prej gjermani...e shes per shkak se nuk pom vyn!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim