Shtag Peshkimi SHIMANO TECHNIUM EX TE 5-500 GT

Shitet nga: Avni 28 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
SHIMANO TECHNIUM EX TE 5-500 GT,eshte ne gjendje perfekt,e e ruajtur dhe fare pak e perdorur,po thuajse gati e re,qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim