Shtage Peshkim SHIMANO TECHNIUM EX TE-5-500 GT

Shitet nga: Avni 28 Jan 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Eshte ne gjendje perfekte,eshte e perdorur fare pak,eshte po thuajse
gati e re,cmimi i volitshem 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim