thik

Shitet nga: ervin 27 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
thik e stilit amerikan "Bowie"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim