Bilardo 9

Shitet nga: brahim 05 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes bilardon ne gjendje te rregullt, ata qe jon te interesum munen me thir lirisht per informata te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim