Jelek per hiking,biciklizem,etj

Shitet nga: biciklisti 08 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
jelek per hiking,biciklizem dhe aktivitete tjera.
jeleku eshte L-XL
kontakti i pare nepermjet emailit
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim