Qanta krahu kualitetative

Shitet nga: privat 08 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
qanta landrover USA shume e ruajtne e ardhur nga gjermania 15 euro.

shishet qe jan ne qanten e kaltert nuk vijn,jan aty veq sa per foto

numrin e tel. ia u dergoj nepermjet e-mail-it

ju lutem kur te me dergoni porosi email adresen e shkruani te sakt nese deshironi te merrni pergjigje nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim