Shitet tenda e kampimit.

Shitet nga: Selatin 10 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes tendën familjare për kampim. Model i vjetër - në gjendje të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim