pajisje per qante

Shitet nga: privat 08 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
pajisje per qante.
montohen ne rrypa te qantes.
sherbejn per qanta biciklizem,hiking,kamping,etj.
kontakti i pare nepermjet email-it.
qmimi 1.5 euro per cope.
numrin e telefonit ja u dergoj me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim