u shiten,flm merrjep...2 çanta=►made in Eu.

Shitet nga: 045/407-666..► Mitro. 04 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Te sapoardhura nga Eu...kjo e krahut(zi e gjelber ngjyra) nuk eshte prej t'mdhajave...kurse kjo tjetra (POIS)madhesi mesatare,pos dokumenteve personale etj...e nxon edhe naj mini laptop,tabblet...etj etj...qmimi per cope= 6E.. kurse per dyjat=10E...jane te ruajtura dhe ia vlen ky çmim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim