Komplet setin mbrojset per biciklet ose per rolera

Shitet nga: /// 17 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes komplet setin mbrojset per biciklet ose per rollera jan te arshura nga anglia


VIBER +38649522289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim