ROLLERKA

Shitet nga: avni 05 Mar 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes rollerka te reja te ardhura nga gemrania me rrota me drita jan shum te mira dhe origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim