Rolerka

Shitet nga: avni 28 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
jan te reja te pa pordorura ne gjendje te mir si dhe rrotat i kan me drita. numrin e kembes e kan 38-41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim