Rollera

Shitet nga: Besi 17 Jan 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Kemi Rollera te ardhur nga Gjermania,kemi sasi,cmimi i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim