Rrollerka

Shitet nga: gentrit 21 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
rrollerka shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim