Kapelë me 3 funksione e re e pa perdorur

Shitet nga: Kapelë 25 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Kapelë me 3 funksione e re e pa perdorur e pershtatshme per djem dhe vajza
Eshte e ardhur nga jasht
Ka 3 funksione
1.fytyrë të mbuluar form policie
2.shall
3.dhe kapel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim