Pikado

Shitet nga: Visar 10 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes pikadon ne gjendje te rregullt(firma LOWEN) Pikado posedon memorie ne rast se ndalet rryma e mban mend rezultatin Nr kontaktues 044516099 dhe 049526746---> viber Qmimi 700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim