Skija

Shitet nga: Privat 24 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat janë shumë të mira kush është i interesuar mundet me i pa dhe me kontaktu permes viber

qmimi i volitshëm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim