skija Elan A04

Shitet nga: Bujar 16 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skija full Carvin elan A04 me markera dhe bada ,te perdorura vetem 2 here..
Shatesia 1.60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim