BOXER SHITEN OSE ME PERQINDJE

Shitet nga: bashkim 05 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Shes boxer te ri te posa ardhur si dhe pjes rezerv per ta si senzor plaka boksa te jashtum te mrenshum bejm edhe servizimin e tyre te gjitha paisjet jan te pa perdorura japum edhe me prqindje

BILIARDO ZEKI PING PONG BILARD 7 BILJARDO 8 BILJARD 9
SONY PLAY STATION TE REJA DHE TE PERDORURA PIKADO FABI RRAKETAQKI FLIPER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim