Bilardo dhe Pikado

Shitet nga: Lulzim 11 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Shes bilardon me nr 8 o ne gjendje shum te rregullt.si dhe shes pikadon LOWN ne gjendje te rregullt vetem per te filluar punen. mundem edhe te bejm ndarjen e tyre nese nuk don ti blen dyjat . Qmimi per dyjat o 1200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim