ADIDAS NEO - LEKURE - IMPORT NGA GJERMANIA -NR 42

Shitet nga: Nevzeta Memovic 11 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Adidas Neo, për djemtë, këpucë lëkure, importet nga Gjermania. Ngjyra e bardhë, numër 42 zgjohet 26,5 cm ... adidas ka më pak kalup.Original dhe i paperdorur.

kontakt numer 049445188 ose ne email nevzetamemovic1@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim