Atlete Futbolli 2 pare PUMA dhe ADIDDAS

Shitet nga: Bujar 11 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Shiten Atletet Origjinale te ardhura nga Gjermania te reja pa përdorë !!
PUMA NR 46 ÇMIMI 150 Eu
ADIDDAS NR 46 ÇMIMI 150 Eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim