BILARDO DHE RRAKITAQKI

Shitet nga: mehmet 15 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
SHES BILARDO DHE RRAKITAQKI NE GJENDJE TE MIR PER PUN SI PO SHIHEN NE FOTO RRAKITAQI USHT FIRM ITALIANE FABI SHES URGJENT PER LIRIMIN E LOKALIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim