BILIARDO-bilard PIKADO- rraketaqki

Shitet nga: bashkim 24 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
shes zeki biljardo e perdort ne gjendje shum te mir ka bezin e ri si dhe kam ni pikado ni rraketaq rraketaqki shum pak te perdorta

044 797 162
049 364 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim