Bilardo ,pikado ,

Shitet nga: dati 11 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
shes dynamic 3 me te gjitha paisjet percjellse dhe me bez shum te ruajtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim