Bilardo dhe rrakitaqki

Shitet nga: meki 26 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
bilardo dhe Rrakitaqki fabi shes me qmim ta vulitshm jan ne gjendje te mir si po shihet ne foto bilardo ka kater taka dhe rrakitaqi usht firm italiane orginal flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim