Bilardo nr 8 dhe pikado LOWEN

Shitet nga: lulzim 18 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
shes bilardon dhe pikado te dyja ne gjendje shum te rregullt. Bejm ndarjen e tyre per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim