Bilardo

Shitet nga: Gentrit 18 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Shes bilardo nr 8 zeki ne gjendje perfisionale bez te ri,spunta te ri korpa te reja dhe spojlerat 90 perqind te reja shes bilardon komplet
Po ashtu edhe fliper apo rrakitaqki Fabi
Montimi gratis
kontakt:049-153-596
Mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim