Dy pikado magic dart 4 dy biljardo zeki 9sha bo..

Shitet nga: bashkim 04 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Shes dy pikado magic dart pothuaj se te reja shum pak te perdorura dhe dy bilardo zeki 9sha ne gjendje shum te mir ose me perqindje ni pikado edhe ni rrakitaq fabi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim