Kopaqka

Shitet nga: Seid 06 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Kopaqka te ardhura nga Gjermania. Nuk jane shume te perdorura dhe jane te ruajtura. Nr: 43.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim