kupaqka puma nr 45. dhe adidas predator nr46.

Shitet nga: enes 23 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Sport me top
Jan te reja pumat jan me karbon çmimi 30€ ,adidas predator 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim