Bateria drita per kok dhe Bateria te Dores

Shitet nga: BOSCH 23 Mar 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shiten BAteria te kokes dhe bateria te dores te gjitha jan LED dhe jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim