GARMIN Forerunner 305

Shitet nga: osman azemi 23 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
ora e cila posedom GPS . Blutoth dhe shum e shum gjera tjera , qe ne fakt kushtun shum shtrenjtdhe eshte me vler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim