Jakne pèr motorista

Shitet nga: Nesa 09 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Jaknet pèr motorista janè tè papèrdorura dhe vien nga Gjermania. Madhèsia e jakneve èshté L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim