Shiten Patikat NIKE origjinal

Shitet nga: Nike 16 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes patikat Nike origjinale
Jane te reja dhe te pa perdorura numer 41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim