Ushtrues profesional i barkut ...made in germany

Shitet nga: Driton 02 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Ushtrues I barkut.... Ne gjendje te mire.... Ideal dhe praktik per ushtrime gjate shiqimit te TV 📺 .......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim