u shit..flm merrjep..Bateri ndriçuese me digitro..

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 05 Krr 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
E sapoardhur nga Suedia..bateri ndriçuese(ndezet me dirigjues nga largesia dhe manual)...e pershtatshme per kamping,pushim etj...shih fotot.. bateria e ka edhe adapterin e vet 12Volt mu mbushe ne rryme....çmimi 14€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim