Fustan I gjat per matur.ose per semimatur.ngjyr ..

Shitet nga: gesa 07 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustan i gjat per matur.ngjyr e bardh,nr ne mes te S dhe M.esht gom"liker" qe bon per keta nr.esht I perdorur mirpo I pa demtuar.esht I prer nga nje kreator shum I mir pa asnje defekt, arsya pse mendojm ta shesim esht vetem pse esht shum fustan I mir original mirpo e kemi perdorur vetem ne naten e matures dhe nuk nau duhet me.shpresojm te jeni te kenaqura ashtu si ne me kete fustan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim