Fustan Nusesh

Shitet nga: Gentiana 07 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
fustanl esht i ri e kam vesh vetem njeher ne dasem vetem 10min asnjeher me un jetoj jasht edhe nuk po me bjen me vesh asnjeher per ket arsye po e shes...Mund te veshet me rreth dhe pa rreth.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim