Fustan nusërie

Shitet nga: Arta 08 Gsh 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustan nuserie.
Është blerë 1850 euro.
Shitet 350 euro.
Madhësia mes M dhe S.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim